What We Do Is As Important As Why We Do It

Sport Court - DEFENSE

Povrch Defense, ktorý bol pôvodne navrhnutý ako prvotriedny povrch pre hokej na kolieskových korčuliach, patrí medzi najlepšie viacúčelové povrchy. Tento cenovo dostupný povrch má široké využitie v základných školách, rekreačných centrách a iných viacúčelových zariadeniach.

Zobraziť stránku

Sport Court - POWERGAME

Povrch na vonkajšie použitie PowerGameTM sa využíva v športových centrách po celom svete. Športové ihrisko PowerGame vydrží dlhšie než ktorékoľvek konvenčné ihrisko pre vonkajšie použitie, bez ohľadu na úroveň hry.

Zobraziť stránku

Sport Court - RESPONSE

Ideálny pre školské telocvične, kostoly a viacúčelové zariadenia. Response je oficiálny povrch amerických volejbalových majstrovstiev a volejbalových majstrovstiev NCAA. Ide o vysoko odolný povrch, ktorý môže byť položený na takmer všetky existujúce povrchy vrátane VCT/VAT a betónu, a vyžaduje ...

Zobraziť stránku

Bergo - Multisport

Minimálne požiadavky na údržbu tohto typu podlahy oceňujú v mnohých hoteloch, obciach, spoločnostiach a centrách voľného času po celom svete. Tento povrch je 100% recyklovateľný, ako nespracovaný materiál, a môže byť nakoniec použitý ako palivo pre teplárne vyrábajúce teplo pre domácnosti, bez ...

Zobraziť stránku

Playrite - Matchplay 2

Matchplay 2 - garantovaný povrch určený predovšetkým na tenis, ktorý ponúka maximálny komfort pod nohami.

Zobraziť stránku

Juta - FAST TRACK

Séria tenisových povrchov FAST TRACK ponúka rôzne vlastnosti vhodné pre požiadavky individuálneho používateľa. Vhodným výberom produktu je možné nastaviť rýchlosť hry (rýchlu alebo pomalú) a tiež pružnosť povrchu.

Zobraziť stránku

Juta - EFFECTIVE

Kúpa a prevádzkovanie jednoúčelového športového zariadenia nie sú v možnostiach každej asociácie, klubu alebo súkromníka. Rozumným riešením je zriadenie multi-športovej arény. JUTAgrass produkty ponúkajú kombinované riešenia pre futbal a hokej, ale aj pre tenis, volejbal, basketbal, hádzanú, futsal atď.

Zobraziť stránku

Juta - ESSENTIAL

Séria povrchov JUTAgrass® ESSENTIAL ponúka rôzne vlastnosti, ktoré spĺňajú požiadavky viacúčelových priestorov.

Zobraziť stránku

Juta - BASIC

Toto je hustý umelý trávnik s krátkym vlasom navrhnutý s dobrým pomerom kvality a ceny.

Zobraziť stránku

Juta - 4PLAY

Umelý povrch vysokej kvality, pre multifunkčné ihriská.

Zobraziť stránku

Juta - MONO TRACK 20

Monofilamentný umelý trávnik pre tenis a viacúčelové ihriská.

Zobraziť stránku

Domo - SMASH

Vhodný pre volejbal, tenis, futbal, hokejbal, hádzanú, bedminton.

Zobraziť stránku

Domo - TIEBREAK

Multišportové ihriská sú vysoko praktické pre rôzne zariadenia, ktoré potrebujú uspokojiť potreby mnohých užívateľov. Multifunkčná povaha ihrísk podporuje široké spektrum športových a voľnočasových aktivít.

Zobraziť stránku

Domo - AVANTAGE

Stále šmykové vlastnosti. Domo® Avantage má extra vrstvu jemného červeného piesku, ktorý dodáva kurtu typické šmykové vlastnosti antukového kurtu. Okrúhly tvar zŕn jemného piesku napomáha správnemu šmyku na povrchu a taktiež zabezpečuje úplné odvodnenie, čím sa predchádza ...

Zobraziť stránku

Domo - TOPSPIN M

Domo® Sports Grass ponúka ľahko inštalovateľnú štandardnú tenisovú sadu. Celá sada so zabudovanými čiarami je pripravená na okamžité užívanie. Základné rozmery tenisového kurtu sú: 36.62m x 18.50m. Servis čiary a stredová servis čiara musia byť vyrezané na mieste.

Zobraziť stránku

Domo - ALLROUND

Multišportové ihriská sú vysoko praktické pre mestské štvrte, školy, hotely, univerzity a zdravotné centrá, ktoré potrebujú uspokojiť potreby mnohých užívateľov bezproblémovým a flexibilným spôsobom. Multifunkčná povaha ihrísk podporuje široké spektrum športových a voľnočasových aktivít.

Zobraziť stránku

Casali - SPORTS

Umelé povrchy Casali s bitumenovým podložím ponúkajú riešenie pre všetky športy, ktoré vyžadujú relatívne tvrdý povrch - tenis (certifikovaný ITF), basketbal, volejbal, hádzaná, sálový futbal, atletika, hokej, cyklistika, kolieskové korčuľovanie, kolky a mnoho iných.

Zobraziť stránku

CCG - Multi 20

Umelý trávnik CCGrass s vysoko kvalitným prevedením vhodný pre viacúčelové športoviská ako napr. futbalové ihrisko pre 11-tich a futbalové ihrisko pre 7-mych hráčov, futbalové a hokejové ihrisko alebo futbalové a ragbyové ihrisko.

Zobraziť stránku