What We Do Is As Important As Why We Do It

Sport Court - DEFENSE

Povrch Defense, ktorý bol pôvodne navrhnutý ako prvotriedny povrch pre hokej na kolieskových korčuliach, patrí medzi najlepšie viacúčelové povrchy. Tento cenovo dostupný povrch má široké využitie v základných školách, rekreačných centrách a iných viacúčelových zariadeniach.

Zobraziť stránku

Sport Court - POWERGAME

Povrch na vonkajšie použitie PowerGameTM sa využíva v športových centrách po celom svete. Športové ihrisko PowerGame vydrží dlhšie než ktorékoľvek konvenčné ihrisko pre vonkajšie použitie, bez ohľadu na úroveň hry.

Zobraziť stránku

Sport Court - RESPONSE

Ideálny pre školské telocvične, kostoly a viacúčelové zariadenia. Response je oficiálny povrch amerických volejbalových majstrovstiev® a volejbalových majstrovstiev NCAA®. Ide o vysoko odolný povrch, ktorý môže byť položený na takmer všetky existujúce povrchy vrátane VCT/VAT a betónu, a vyžaduje ...

Zobraziť stránku

Bergo - Multisport

Minimálne požiadavky na údržbu tohto typu podlahy oceňujú v mnohých hoteloch, obciach, spoločnostiach a centrách voľného času po celom svete. Tento povrch je 100% recyklovateľný, ako nespracovaný materiál, a môže byť nakoniec použitý ako palivo pre teplárne vyrábajúce teplo pre domácnosti, bez ...

Zobraziť stránku

Bergo - TENNIS

Minimálne nároky na údržbu týchto povrchov oceňujú obce, hotely, firmy a zábavné centrá po celom svete. Dodávané ako prefabrikované diely zložené z 12-tich štvorcov (3x4), ktoré je možné rýchlo poskladať. Ponúkame kompletný systém vrátane čiar.

Zobraziť stránku