What We Do Is As Important As Why We Do It

Sport Court - DEFENSE

Povrch Defense, ktorý bol pôvodne navrhnutý ako prvotriedny povrch pre hokej na kolieskových korčuliach, patrí medzi najlepšie viacúčelové povrchy. Tento cenovo dostupný povrch má široké využitie v základných školách, rekreačných centrách a iných viacúčelových zariadeniach.

Zobraziť stránku

Sport Court - POWERGAME

Povrch na vonkajšie použitie PowerGameTM sa využíva v športových centrách po celom svete. Športové ihrisko PowerGame vydrží dlhšie než ktorékoľvek konvenčné ihrisko pre vonkajšie použitie, bez ohľadu na úroveň hry.

Zobraziť stránku

Sport Court - RESPONSE

Ideálny pre školské telocvične, kostoly a viacúčelové zariadenia. Response je oficiálny povrch amerických volejbalových majstrovstiev® a volejbalových majstrovstiev NCAA®. Ide o vysoko odolný povrch, ktorý môže byť položený na takmer všetky existujúce povrchy vrátane VCT/VAT a betónu, a vyžaduje ...

Zobraziť stránku

Bergo - Multisport

Minimálne požiadavky na údržbu tohto typu podlahy oceňujú v mnohých hoteloch, obciach, spoločnostiach a centrách voľného času po celom svete. Tento povrch je 100% recyklovateľný, ako nespracovaný materiál, a môže byť nakoniec použitý ako palivo pre teplárne vyrábajúce teplo pre domácnosti, bez ...

Zobraziť stránku

Casali - SPORTS

Umelé povrchy Casali s bitumenovým podložím ponúkajú riešenie pre všetky športy, ktoré vyžadujú relatívne tvrdý povrch - tenis (certifikovaný ITF), basketbal, volejbal, hádzaná, sálový futbal, atletika, hokej, cyklistika, kolieskové korčuľovanie, kolky a mnoho iných.

Zobraziť stránku